فیلم نیوز: پس از ایجاد حواشی اخیر پیرامون سعیدپورصمیمی و حمایت تعدادی از بازیگران از او، رامبد جوان نیز در برنامه «خندوانه» به شکل غیر مستقیم از این بازیگر پیشکسوت حمایت و قدرانی کرد.
پس از مراسم فرش قرمز فیلم«برادران لیلا» در جشنواره فیلم کن و توجه رسانه به حضور سعیدپورصمیمی در این مراسم، کتایون ریاحی با انتشار پستی این بازیگر پیشکسوت را با اتهامی اخلاقی روبه رو کرد.
در پی انتشار این پست تعدادی از بازیگران زن و مرد از جمله حمید فرخ نژاد و پانته‌آبهرام به حمایت از سعیدپورصمیمی پرداختند.
در ادامه این حمایت‌ها رامبد جوان نیز در برنامه«خندوانه» به نوعی این کار را انجام داد.
پنجشنبه شب و در جریان مسابقه «قاتی بازی» و در بخش « بله وخیر» سوالی با این مضمون مطرح شد که رکورد دریافت بیشترین سیمرغ بلورین بازیگر نقش مکمل مرد متعلق به کیست؟ کامران تفتی نام حامد بهداد را آورد و سه شرکت‌کننده دیگر، آن را رد کردند.
خود رامبد جوان گفت: «سعیدخان پورصمیمی.» و دست‌هایش را بالا آورد و او را تشویق کرد.بعد از تشویق رامبد همه تماشاگران داخل استودیو هم برای این بازیگر دست زدند. این سوال به شکلی هوشمندانه در این مسابقه جانمایی شده بود تا در شرایطی که سعیدپورصمیمی مورد اتهام قرار گرفته از او حمایت و جایگاه او در سینمای ایران گوشزد شود.