احمد وحیدی وزیر کشور در گفت و گویی با صداوسیما درمورد حوادث ورزشگاه مشهد با بیان اینکه نیروی انتظامی وظیفه ذاتی خود را انجام داده گفت: عده‌ای خارج از ضوابط اقدام به فروش جعلی بلیط کرده بودند. او همچنین گفت که یک مورد گاز فلفل منتشر شده ولی هنوز مشخص نیست چه کسی زده.
وزیر کشور طی سخنانی با اشاره به حواشی بازی ایران و لبنان در مشهد گفت: ۲۷ هزار بلیت برای این بازی فروش رفته بود در حالی که فقط ۱۰ هزار نفر مجاز به تماشای بازی بودند.
احمد وحیدی وزیر کشور طی سخنانی در گفت وگوی ویژه خبری درباره حواشی بازی ایران و لبنان در مشهد گفت: به معاون وزیر کشور ماموریت دادیم تا با مسئولان ذیربط و کسانی که دست‌اندرکار بودند برای بررسی جزئیات و اتفاقاتی که رخ داده جلسه ای داشته باشد.
وی با اشاره به گزارش اجمالی ناجا درباره حواشی رخ داده، گفت: براساس این گزارش ورزشگاه کاملا پر شده بود و تعدادی بیش از ظرفیت پیش بینی شده در بیرون ورزشگاه حضور داشتند و افرادی تلاش کردند که وارد ورزشگاه شوند طبیعتاً فرمانده انتظامی موظف بوده که از ورود افراد بیش از حد ظرفیت به ورزشگاه جلوگیری کند و نیروی انتظامی وظیفه ذاتی خودش را انجام داده است.
در رابطه با جزئیات بیشتر هم انشاالله بعد از بررسی بیشتر به مردم نتیجه را اعلام می کنیم. وحیدی درباره سوالی پیرامون فروش بلیت های تقلبی، تاکید کرد: دو کافی‌نت اقدام به فروش ۲۷ هزار بلیت تقلبی برای بازی تیم ملی فوتبال ایران کرده بودند در حالی که فقط ۱۰ هزار نفر مجاز به تماشای باز بودند.