عصر ایران: امروز فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن خودروی پلیس راهور با یک دستگاه تریلی در خط ویژه تصادف کرد که این تصادف خسارت سنگینی به مگان پلیس وارد کرده بود.
سردار حمیدی در مورد جزئیات این حادثه گفت: امروز ماموران راهور با تریلی مواجه شدند که با سرعت در خط ویژه خیابان بعثت در حال حرکت بود که با توجه به حساسیت موجود از راننده می خواهند تا از خط ویژه خارج شده و خودرو را متوقف کند که متاسفانه راننده با بی اعتنایی به ایست پلیس سرعت خود را افزایش داده و با شکل خطرناکی به مسیر خود ادامه می دهد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در مسیر حرکت اتوبوس های تند رو ایستگاه های مسافر وجود دارد که افراد زیادی نیز در این محل تجمع دارند لذا ماموران برای جلوگیری از برخورد احتمالی کامیون با عابران پیاده و برای متوقف کردن کامیون اقدام به سد کردن مسیر با خودرو پلیس می کنند که متاسفانه راننده باز هم توقف نکرده و به خودروی پلیس برخورد می کند که این موضوع منجر به تصادف 2 خودرو و در نهایت متوقف شدن کامیون می شود.
رئیس پلیس راهور تهران با بیان اینکه راننده کامیون از سوی پلیس دستگیر شد از ارجاع پرونده این فرد به مرجع قضایی خبر داد و گفت: خودروی متخلف نیز به پارکینیگ منتقل شده و پرونده در مرجع قضایی در حال بررسی است.